Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (2/12)

  • By stavros
  • 2 Δεκεμβρίου, 2023
Οι Κυριακάτικες αθλητικές μεταδόσεις (22/10)

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου (2/12):

14:30 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Β’ Αγγλίας, Γουέστ Μπρομ-Λέστερ

14:30 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Αγγλίας, Άλφρετον-Γουόλσολ

15:00 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Α1, Λαύριο-Ολυμπιακός

15:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Ζιρόνα-Βαλένθια

15:50 (Action 24): Μπάσκετ, Ελίτ Λιγκ, Μίλων-Πανιώνιος

16:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Τζένοα-Έμπολι

16:30 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Λεπτό προς λεπτό

16:30 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Μπόχουμ-Βόλφσμπουργκ

16:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Μπάγερν Μονάχου-Ουνιόν Βερολίνου

16:30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Λειψία-Χάϊντενχαϊμ

16:30 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ

17:00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Β’ Αγγλίας, Σουόνσι-Χάντερφιλντ

17:00 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Άρσεναλ-Γουλβς

17:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Μπέρνλι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

17:00 (Novasports News): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Μπρέντφορντ-Λούτον

17:15 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ράγιο Βαγεκάνο

17:15 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Α1, Παναθηναϊκός-Καρδίτσα

17:30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Παναιτωλικός-Κηφισιά

18:00 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Λανς-Λιόν

19:00 (ΕΡΤ1): Κλήρωση τελικής φάσης Γιούρο 2024

19:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Λάτσιο-Κάλιαρι

19:00 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Κύπρος, Ανόρθωση-ΑΕΚ Λάρνακας

19:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, 2023 Next Gen ATP Finals, Τελικός

19:30 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Νότιγχαμ Φόρεστ-Έβερτον

19:30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Ρεάλ Μαδρίτης-Γρανάδα

19:30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Στουτγκάρδη-Βέρντερ Βρέμης

19:30 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, Τουρκία, Μπεσίκτας-Φενέρμπαχτσε

20:00 (Cosmote Sport 5 HD): Extreme-E, Αντοφαγκάστα, Χιλή, 1ος Αγώνας

20:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Αστέρας Τρίπολης-Πανσερραϊκός

20:00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Φαμαλικάο-Πόρτο

20:15 (ΕΡΤ3): Μπάσκετ, Α1, Προμηθέας-ΑΕΚ

21:30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Β’ Γερμανίας, Μαγδεμβούργο-Καϊζερσλάουτερν

21:45 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Μίλαν-Φροζινόνε

22:00 (Novasports Premier League): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Νιουκάστλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

22:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Οσασούνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ

22:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Ναντ-Νις

23:00 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Λος Άντζελες Κλίπερς-Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς

02:00 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Ντιτρόιτ Πίστονς-Κλίβελαντ Καβαλίερς

02:00 (Cosmote Sport 8 HD): UFC Fight Night 2023, Μπενέιλ Ντάριους-Αρμάν Τσαρουκιάν

03:00 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, ΝΒΑ, Μιλγουόκι Μπακς-Ατλάντα Χοκς

 

 

 

Spread the love